ÇarşambaNakliyat

Çarşamba Evden Eve Nakliyat, şehir içi evden eve nakliyat hizmetleri ve Çarşamba’ dan diğer illere ve diğer illerden Çarşamba ’a Evden Eve Nakliyat hizmetleri sunmaktadır. Evden Eve Nakliyat fiyatları, taşımanın hangi ilçeden hangi ilçeye olacağına göre değişmektedir. Ayrıca eviniz büyüklüğü, 2+1 , 3+1 olması, evinizin bulunduğu apartmanda ve taşınacağınız yerde asansör bulunup bulunmaması, hangi kattan hangi kata taşınacağınız nakliye fiyatlarını etkilemektedir.

Firmamızı aradığınızda size tahmini bir fiyat teklifi sunabileceğimiz gibi, keşif yaptıktan sonra kesin bir fiyat teklifi de verebiliriz

Çarşamba

Çarşamba, Karadeniz Bölgesi'nin Orta Karadeniz Bölümü'nde bulunan Samsun iline bağlıdır. Nüfus olarak Samsun'un 3.büyük merkez ilçesidir. Samsun ilinin doğusunda yer alır. Batıda Tekkeköy, doğuda Terme, Güneyde Salıpazarı ve Ayvacık ilçeleriyle çevrilidir. İlçe merkezi Samsun'a 36 km uzaklıktadır. Yeşilırmak'ın Çarşamba Ovası'na çıktığı yer yakınında, ırmağın iki yakasında kurulmuş olan ilçe merkezinin adıdır.

Bazı özellikleri:

  • Adını aldığı Çarşamba Ovası'nın verimli topraklarının burada bulunması.
  • Türkiye'nin en büyük 2 akarsuyundan biri olan Yeşilırmak'ın bu ilçeden geçiyor olması.
  • "Hekimoğlu" Çarşamba'da yaşamıştır.[kaynak belirtilmeli]
  • Ayvacık ilçesinin Çarşamba'dan ayrılması ile dağlık mahallesi kalmamıştır.

Çarşamba Bölgesinde Verdiğimiz Hizmetler