LalapaşaNakliyat

Lalapaşa Evden Eve Nakliyat, şehir içi evden eve nakliyat hizmetleri ve Lalapaşa’ dan diğer illere ve diğer illerden Lalapaşa ’a Evden Eve Nakliyat hizmetleri sunmaktadır. Evden Eve Nakliyat fiyatları, taşımanın hangi ilçeden hangi ilçeye olacağına göre değişmektedir. Ayrıca eviniz büyüklüğü, 2+1 , 3+1 olması, evinizin bulunduğu apartmanda ve taşınacağınız yerde asansör bulunup bulunmaması, hangi kattan hangi kata taşınacağınız nakliye fiyatlarını etkilemektedir.

Firmamızı aradığınızda size tahmini bir fiyat teklifi sunabileceğimiz gibi, keşif yaptıktan sonra kesin bir fiyat teklifi de verebiliriz

Lalapaşa

Lalapaşa, Edirne ili'ne 22 km uzaklıkta yer alan bir ilçedir.

İlçenin kuzeyinde ve batısında Bulgaristan, doğusunda Süloğlu ilçesi ve güneyinde Edirne ili yer almaktadır.

İlçenin yüzölçümü 536.788 dekar, rakımı ise 72 m olup Edirne'ye uzaklığı 22 km'dir. İlçe arazisi genelde düz olmakla birlikte Balkan (hudut) kesimleri engebelidir. Tepelerin üst kısımlarında aşınma ile oluşmuş sivri dişli granitler bulunmaktadır.

Kış yağmurları ile beslenen dereler Tunca nehrine dökülmektedir. İlçede birçok derecik olmasına rağmen önemli bir akarsuyu yoktur.

İlçe iklimi tipik karasaldır. İlçeye düşen yıllık yağış miktarı 350–450 mm.dir.

İlçe aynı zamanda serhat bölge konumundadır. Türkiye'nin Bulgaristan ile olan sınırının 55.455 metresi Lalapaşa bölgesindedir.

Edirne-Lalapaşa-Hamzabeyli hudut devlet yolu ise ilçe sınırları içerisinden geçmektedir.

Lalapaşa Bölgesinde Verdiğimiz Hizmetler