LüleburgazNakliyat

Lüleburgaz Evden Eve Nakliyat, şehir içi evden eve nakliyat hizmetleri ve Lüleburgaz’ dan diğer illere ve diğer illerden Lüleburgaz ’a Evden Eve Nakliyat hizmetleri sunmaktadır. Evden Eve Nakliyat fiyatları, taşımanın hangi ilçeden hangi ilçeye olacağına göre değişmektedir. Ayrıca eviniz büyüklüğü, 2+1 , 3+1 olması, evinizin bulunduğu apartmanda ve taşınacağınız yerde asansör bulunup bulunmaması, hangi kattan hangi kata taşınacağınız nakliye fiyatlarını etkilemektedir.

Firmamızı aradığınızda size tahmini bir fiyat teklifi sunabileceğimiz gibi, keşif yaptıktan sonra kesin bir fiyat teklifi de verebiliriz

Lüleburgaz

Lüleburgaz, Türkiye'nin Kırklareli iline bağlı bir ilçedir.
İlçenin sınırları dahilinde 6 belde 30 köy bulunmaktadır. Çorlu, Edirne, Tekirdağ'dan sonra Trakya'nın 4. en büyük yerleşim yeridir. Lüleburgaz, Kırklareli'nin en büyük ve en gelişmiş ilçesidir. Kırklareli'nin güneyinde, sanayisi yoğun bir yerdir.
Lüleburgaz ve civarı milattan önceki dönemde Trak, Büyük İskender ve Roma İmparatorluğu hakimiyetine girdi. Roma İmparatorluğu'nun bölünme döneminde Bizans egemenliğine girdi. O zamanki adı Arkadiopolis (Modern Yunanca: Αρκαδιούπολις) idi. Lüleburgaz, Osmanlı'nın kuruluş döneminde Osmanlı'nın eline geçti.

Lüleburgaz Bölgesinde Verdiğimiz Hizmetler