VizeNakliyat

Vize Evden Eve Nakliyat, şehir içi evden eve nakliyat hizmetleri ve Vize’ dan diğer illere ve diğer illerden Vize ’a Evden Eve Nakliyat hizmetleri sunmaktadır. Evden Eve Nakliyat fiyatları, taşımanın hangi ilçeden hangi ilçeye olacağına göre değişmektedir. Ayrıca eviniz büyüklüğü, 2+1 , 3+1 olması, evinizin bulunduğu apartmanda ve taşınacağınız yerde asansör bulunup bulunmaması, hangi kattan hangi kata taşınacağınız nakliye fiyatlarını etkilemektedir.

Firmamızı aradığınızda size tahmini bir fiyat teklifi sunabileceğimiz gibi, keşif yaptıktan sonra kesin bir fiyat teklifi de verebiliriz

Vize

Vize, Kırklareli'nin doğusunda, İstanbul'a 140 km. mesafede, tarihi ve doğal güzellikleri ile ön plana çıkan bir ilçedir. Cittaslow denilen sakin şehir unvanı ile Türkiye'deki 10 ilçeden de birisi olmuştur. 2019 TÜİK verilerine göre ilçe merkez nüfusu 14.562'dir. Vize aynı zamanda bir Bulgaristan şehirleriyle benzer olarak Trakya'daki Karadeniz ilçelerindendir. Vize, Avrupa'dan kopmamış Yunanistan ve Bulgaristan ile kültür, turist alışverişini sürekli devam ettiren bir Balkan ilçesidir.

Vize Bölgesinde Verdiğimiz Hizmetler